Titles you rated
The FortressRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5