Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0