Series
Ratings
78
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0