Movies
Ratings
169
Pitch PerfectRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0