Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Memphis BelleRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5