Movies
Ratings
44
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0