Movies
Ratings
236
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 1.0