Movies
Ratings
176
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Do RevengeRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 3.0
Celeb Five: Behind the CurtainRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
MasterRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5