Movies
Ratings
104
The ConjuringRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0