Series
Ratings
21
3 Body ProblemRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
From Season 1Rated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0