Movies
Ratings
183
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Executive DecisionRated ★ 5.0