Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
- Cross GameRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.0
MashleRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5