Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5