Movies
Ratings
251
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5