Titles you rated
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0