Series
Ratings
73
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
My Strange HeroRated ★ 2.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 2.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0