Movies
Ratings
435
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.0
 
The Royal TailorRated ★ 2.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
HarakiriRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 1.0
 
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
MetropolisRated ★ 4.0