Series
Ratings
57
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- NarutaruRated ★ 2.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5
MashleRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 1.0
AnnaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Naked Korean HistoryRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0