Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0