Movies
Ratings
293
The Exit 8Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5