Movies
Ratings
201
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 5.0
Two Cops 2Rated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 5.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0