Movies
Ratings
106
The Night OwlRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
DittoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5