Movies
Ratings
61
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0