Titles you rated
White BirdRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The ClassRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The Asadas!Rated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0