Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0