Movies
Ratings
106
MaleficentRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0