Series
Ratings
52
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5