Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0