Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0