Movies
Ratings
441
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The MediumRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
Jungle CruiseRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Doctor Who: The GiggleRated ★ 4.0
Doctor Who: The Church on Ruby RoadRated ★ 3.5
Descendants: The Rise of RedRated ★ 2.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 5.0
Teen Beach MovieRated ★ 4.5
Teen Beach 2Rated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
The MarvelsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5