Movies
Ratings
26- Nipple War3Rated ★ 2.5
- Love BaristaRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0