Movies
Ratings
85
A MuseRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 5.0