Movies
Ratings
60
The IntouchablesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0