Movies
Ratings
61
ThorRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0