Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 0.5
Woman in GoldRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 1.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
Granny's Got TalentRated ★ 1.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0