Movies
Ratings
476
Zootopia 2Rated ★ 2.5
HyakuemuRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 1.5
Just For Meeting YouRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 1.5
The Gray ManRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5