Series
Ratings
44
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
86Rated ★ 2.5
86Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5