Movies
Ratings
20
The NeighborsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0