Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0