Titles you rated
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0