Titles you rated
WeaponsRated ★ 0.5
The GuiltyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
All About My MotherRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 2.0
Beautiful EscapeRated ★ 0.5
Crimson PeakRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 4.5
Empire RecordsRated ★ 3.0
DestinyRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Dekalog: EightRated ★ 3.0
Dekalog: SevenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5