Titles you rated
AsuraRated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Wave MakersRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
ChihayafuruRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The GreatRated ★ 4.0