Movies
Ratings
42
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0