Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5
Cafe AmorRated ★ 3.5- Seoul Check-inRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Hottest CouplesRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Unexpected BusinessRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 3.5
Love CatcherRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5