Titles you rated
Asteroid CityRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
A Long VisitRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0