Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5