Movies
Ratings
71
The HandmaidenRated ★ 3.0
CracksRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
If You Were Me 6Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0