Titles you rated
The Running ManRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Wild at HeartRated ★ 3.5
ReedlandRated ★ 2.5
All GreensRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Lucky LuRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0