Series
Ratings
81
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.0
Melo MovieRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0