Movies
Ratings
169
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0